Swiatecznie , Rzezby, Slodki Stol

SŁODKIE STOŁY

Standardowe wesele to tort w stylu angielskim, fontanna czekoladowa z fantazyjnie ułożonymi owocami i ciasta ułożone na kloszach usytuowane w stołach lub przy serwisie z kawą. Takie atrakcje potrafią jeszcze zrobić wrażenie na gościach weselnych i mają swoich zwolenników. Jednak dla tych, którzy szukają własnego stylu i zupełnie innej estetyki stół nakrył się na nowo.

Sweet Table przywędrowały do nas ze Stanów Zjednoczonych i uprzyjemniają nie tylko wesela, ale również eventy firmowe, chrzciny, komunie, urodziny naszych pociech, imprezy rodzinne i okolicznościowe.

W skład takiego stołu wchodzić mogą zarówno desery i torty, jak i tzw. candy buffets. Ważne są również dodatki i dekoracje: ozdobne patery, ramki ze zdjęciami, kwiaty, wstążeczki, wizytówki z nazwami słodyczy i inne rzeczy, które sprawiają, że stół jest naprawdę słodki.

Ostateczny wybór deserów zależy od klienta. W Cake Studio realizujemy zamówienia dopasowane do indywidualnych potrzeb zamawiającego. Przy doborze deserów ważny jest zarówno ich kolor, temat lub motyw przewodni imprezy, oraz czy bufet usytuowany jest we wnętrzu czy w plenerze na świeżym powietrzu.

Koszt przygotowania słodkiego stołu uzależniony jest od rodzaju słodkości oraz ilości gości. Średnia cena słodkiego stołu dla 20-30 osób to ok 300-600zł, dla 100 osób 1500-2000zł. Nie jest to tania przyjemność ale efekt końcowy na pewno nie sztampowy.