Torty okolicznosciowe

Torty okolicznościowe – to torty na każdą okazję, torty na rocznicę, torty by wyrazić słowa podziękowania, torty by w subtelny sposób życzyć  szybkiego powrotu do zdrowia. Tort z okazji pierwszego lotu balonem lub pierwszego skoku na bungee. Okazji jest wiele, uwierz nam, nie zaskoczysz nas, słyszeliśmy już wiele i wiele później powstało tortów z tych opowieści.

Samochód przygnieciony przez szlaban, saksofon dla saksofonisty, Rysy dla taternika, kapelusz kapitański dla żeglarza. Dla królewny- królewicz zaczarowany w żabę. Dla zwolennika motoryzacji zrobimy tort w formie samochodu, dla małego Messiego  – piłkę, dla damy dbającej o piękno – tort okolicznościowy w kształcie pomadki.
Trzeba zaakcentować fakt, że są to niecodzienne wytwory maestrii kreujące różnorakie osoby i przedmioty. Torty odzwierciedlające miłość, zachwycenie, zapał, poświęcenie lub marzenia. Takie torty mamy ochotę stworzyć dla Ciebie. W Cake Studio nie stawiamy sobie i naszym klientom pułapów  – wykonamy wszystko albo jeszcze więcej…