Torty weselne

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, które zapada w pamięci uczestników na bardzo długi czas. W weselnej karcie dań oprócz gorących potraw, lekkich przekąsek i zimnych napojów, nie może zabraknąć słodkich ciast i deserów, a także gościa głównego - nieodzownym elementem tego wydarzenia jest przecież tort weselny. Ma on swoją określoną porę podczas wesela w okolicy północy, kiedy wjeżdża na salę weselną przy dźwiękach fanfar, blasku reflektorów i czekającej z wypiekami na twarzy Pary Młodej.  Wiemy jak ważne jest aby ten tort był piękny, smaczny  i spełniam marzenia nowożeńców – dlatego jesteśmy w stanie przygotować  niemal każdy tort jaki sobie wymarzą Państwo Młodzi.

Oferta Pracowni Tortów Artystycznych Cake Studio daje ogromny wybór smaków i wzorów. Każda Młoda Para znajdzie u nas na pewno coś odpowiedniego, jesteśmy również otwarci na inspiracje naszych klientów.

Najlepszym dowodem na nasz profesjonalizm w sferze tortów weselnych jest zaufanie jakim obdarzyli nas zawodowcy - stale współpracujemy z wieloma salami weselnymi na terenie Warszawy i okolic, które zamawiają u nas torty weselne dla swoich klientów znajdując odpowiedź na ich pytania skąd  zamówić smaczne i piękne torty weselne.